Malá vianočná súťaž (ukončené)

Aj my máme radi tradície. A pretože sa nám páčia nielen Vianoce a vianočný stres, ale aj rôzne vianočné súťaže, prichystali sme si pre vás tri vianočné balíčky, o ktoré budete môcť súťažiť až do 24. decembra! Všetkým súťažiacim držíme palce a želáme veľa zábavy.
Ceny do súťaže nám venovali tie najúžasnejšie vydavateľstvá na Slovensku, a to Artis Omnis, Albatros - Fragment a Slovart!

Výhercovia: vianočný balíček č. 1 (Warren Trinásty a šepkajúci les a Dračia cárovná) vyhráva Peter Mikolaj, vianočný balíček č. 2 (Lesní lišky a Vrabia šestka) vyhráva Lenka Kyselicová a vianočný balíček č. 3 (2 x Dračie srdce) Dano P.!

Kniha mesiaca december: Sexy archeologička je späť! (ukončené)

Lara Croftová je viac ako dvadsať rokov súčasťou komiksového sveta! Vydavateľstvo Comics Centrum prináša druhý zväzok jej dobrodružstiev s exkluzívnou a jedinečnou obálkou, akú nemajú nikde inde na svete. Ponorte sa znova do Larinho sveta a odhaľte s ňou ďalšie záhady, ktoré si pre ňu osud pripravil. Čakajú na vás v napínavom a úžasne prepracovanom pokračovaní Tomb Raider: Archivy S.2, ktoré má takmer 500 strán!
Unikla vám táto novinka? Veríte na Ježiška či Santa Clausa? Alebo sa vám lepí šťastie na päty? Nám nezáleží na tom, koľko ráz ste odpovedali na otázky áno, pretože vám spolu s Comics Centrom ponúkame jedinečnú príležitosť vyhrať snovú archeologičku priamo pod vianočný stromček v knihe mesiaca december! Pripravte si prsty, začíname!

Termín súťaže: od 3.12. do 17.12.2017

Výherca: Slávek Rychnavský

Kniha mesiaca október: Sníh nebo popel? (ukončené)

Zima je už za dverami. Mnohí sa však už teraz tešia na to, kedy ju vystrieda jar. To však neplatí v Meirinom svete. Jej kráľovstvo zimy totiž zničilo práve to jarné a ona spolu s hŕstkou tých, čo ostali, musia bojovať o to, aby ho získali späť. Pridajte sa k Meire na jej ceste naprieč kráľovstvami, nájdite s ňou zdroj Zimy a zachráňte jej kráľovstvo pred tyraniou neľudského kráľa Jari.
Zachrániť Meiru môžete až do 6. novembra 2017. Držíme vám všetky palce (ktoré nájdeme!)!

Výherca: Matúš Túroci

Poďte sa báť! (ukončené)

Sviatok všetkých svätých tento rok oslávime trošku netradične. Strašidelné masky vymeníme za papierové knihy. Malé písmenká v nich zase za veľké obrázky, aby sme sa v spoločnosti Emily Carollovej mohli príjemne báť. Na cestu k príbehom, po ktorých sa dobre spí len cez deň, nám posvieti Comics Centrum. Nikto vám negarantuje, že tento výlet prežijete, ale ak predsa, na jeho konci na vás čaká sladká odmena. Vydupať, vyspievať, vyprosíkať, ale aj vysúťažiť si ju môžete do 1. novembra 2017, a to priamo do polnoci!
Oprášte svoje metly, vyleštite amulety, naostrite jazýčky a poďte hravo na vec. Váhať môžete, máte na to plné právo. Nasledujúca recenzia vám však názorne ukáže, prečo sa vám oplatí zapojiť sa do súťaže - Emily Carollová: Temnými hvozdy.

Výherkyňa: Zuzana Caháková

Kniha mesiaca september: James Bond 1 - Vargr (ukončené)

Príbehy agenta 007 pozná celý svet, nakoniec, James Bond je podobne ako Luke Skywalker ikonou literárneho neba. V roku 1953 nám ho po prvý raz predstavil Ian Fleming v románe Casino Royale. Dnes sa s tajným agentom stretneme opäť, a to v unikátnej komiksovej edícii James Bond 1: Vargr, ktorú vydalo Comics Centrum, najlepšie komiksové vydavateľstvo nielen v Čechách.
Zahrať sa na tajného agenta budete môcť až do konca tohto mesiaca, čiže do 2. októbra (do polnoci). A návod, ako sa stať dobrým agentom, vám prinesie aj tento súťažný formulár!

Výhercom sa stáva: Roman Tilcer (gratulujeme!)